پارچه کتانی قاهره مجموعه جنگنده فرانسه

پارچه کتانی: قاهره مجموعه جنگنده فرانسه فرانسوی اخبار بین الملل

تضمین امنیت به شیوه آمریکایی!

یک سیاستمدار آمریکایی در اقدامی جنجالی تلاش کرد رای دهندگان حوزه انتخابیه خود را با نشان دادن یک کلت با خشاب پر از گلوله جنگی متقاعد کند که با وجود سلاح..

ادامه مطلب

ظرف روزهای آتی عفرین را محاصره می‌کنیم / اردوغان

رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد: ظرف روزهای آتی نیروهای ترکیه‌ای عفرین را محاصره می‌کنند. اردوغان: ظرف روزهای آتی عفرین را محاصره می کنیم عبارات مهم..

ادامه مطلب

ولیعهد عربستان از ترور جان سالم به‌در برد

منابع رسانه‌ای از تلاش ناکام شماری از افسران گارد ملی عربستان سعودی جهت ترور ولیعهد این کشور خبر دادند. ولیعهد عربستان از ترور جان سالم به در..

ادامه مطلب

هیچ تهدیدی از سوی ولایتی علیه من صورت نگرفت/ در عربستان آزادم ، حریری

سعد حریری در نخستین گفت‌وگوی خود بعد از استعفا از سمت نخست‌وزیری لبنان، کناره‌گیری خود را مطابق با منافع کشورش دانست و در عین حال مدعی شد: مداخله‌های کشور..

ادامه مطلب

دبیرکل ناتو کره شمالی را تهدیدی جهانی خواند

دبیرکل ناتو در جریان سفر امروز(دوشنبه) خود به ژاپن، کره شمالی را تهدیدی جهانی خوانده و گفت از تحریم‌های شدیدتر علیه این کشور حمایت می‌کنند.  ..

ادامه مطلب

ولیعهد باز هم غایب بود ، دیدار نخست‌وزیر عراق با پادشاه عربستان، طرح العبادی جهت آینده منطقه

نخست‌وزیر عراق از کشورهای منطقه خواست اختلافات‌شان را کنار گذاشته و به جنگ‌ها آخر بدهند.  طرح العبادی جهت آینده منطقه/دیدار نخست وزیر عر..

ادامه مطلب

مصر جنگنده رافال فرانسوی خرید

سخنگوی ارتش مصر روز چهارشنبه اعلام کرد که قاهره چهارمین مجموعه از جنگنده های رافال فرانسوی را تحویل گرفت تا تعداد این جنگنده های دریافتی به 11 فروند ب..

ادامه مطلب