پارچه کتانی قاهره مجموعه جنگنده فرانسه

پارچه کتانی: قاهره مجموعه جنگنده فرانسه فرانسوی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار گوناگون تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

اگر از بیرون ببینید فروشگاه‌های والمارت چین و آمریکا تفاوتی با هم ندارند. ولی اگر وارد آن شوید، به دلایل عجیب و شاید چندش آوری به شدت تعجب می‌کنید.

تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

عبارات مهم : کروکدیل

اگر از بیرون ببینید فروشگاه های والمارت چین و آمریکا تفاوتی با هم ندارند. ولی اگر وارد آن شوید، به دلایل عجیب و شاید چندش آوری به شدت تعجب می کنید.

به گزارش برترین ها، آمار نشان می دهد که یک خانواده آمریکایی به طور میانگین حدود ۴۰۰۰ دلار در سال از فروشگاه های زنجیره ای والمارت خرید می کند. این مقدار پول بسیار زیادی هست؛ و حالا می بینید که فروشگاه والمارت در چین هم درآمد بسیار عظیمی دارد. ولی چیزی در فروشگاه های والمارت چین وجود دارد که در هیچ فروشگاه والمارت دیگری وجود ندارد. اگر از بیرون ببینید فروشگاه های والمارت چین و آمریکا تفاوتی با هم ندارند. ولی اگر وارد آن شوید، به دلایل عجیب و شاید چندش آوری به شدت تعجب می کنید. فروشگاه های والمارت چین یکی از زشت ترین فروشگاه ها در تاریخ والمارت هستند. در اینجا بعضی از صحنه هایی را مشاهده می کنید که هنگام ورود به والمارت در چین با آن ها مواجه می شوید.

مشتریان گوشت خامی که می خواهند را خودشان با دست خالی جدا می کنند
هیچ چیزی منزجر کننده تر از این نیست که دست یک میلیارد نفر گوشت شما را قبل از اینکه سر میز شامتان بیاید لمس کرده باشد. این ماجرای گوشتی است که در فروشگاه های والمارت چین فروخته می شود. هزاران مشتری هر روز اجازه دارند به این گوشت ها دست بزنند و گوشتتشان را گزینش کنند و بردارند. از همه بدتر اینکه این گوشت ها در ظرف های بزرگی در فضای باز در کنار چیزهایی فروخته می شوند که ممکن است هیچ علاقه ای به آن ها نداشته باشید.

لاکپشت ها و قورباغه های زنده در کنار هم فروخته می شوند
برکه و ساحل تنها مکان هایی نیستند که در آن ها لاکپشت و قورباغه های زنده پیدا می کنید. شما می توانید به فروشگاه والمارت در چین سر بزنید و قورباغه و لاکپشت های زنده را ببینید. چینی ها به خوردن غذاهای عجیب و غریب مشهور هستند و مدیریت والمارت آنچه مشتریان دوست دارند را به آن ها ارائه دهند. جهت ما قورباغه و لاکپشت زنده در سبد خرید چیز جالبی نیست و به ندرت آن ها را دوست داریم. ولی این یکی از قفسه هایی است که هنگام خرید از این فروشگاه مجبورید از برابر آن عبور کنید.

تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

مشتریان می توانند به معنای واقعی کلمه در این فروشگاه ماهیگیری کنند
دیدن کسی با یک قلاب ماهیگیری در یک فروشگاه قطعا چیز عجیبی به نظر می رسد، ولی یکی دیگر از مناظری است که در فروشگاه والمارت چین مشاهده می کنید. مشتریان اجازه دارند غذای دریایی خود را از یک مخزن بزرگ ماهیگیری کنند و حتی تجهیزات مورد نیاز جهت این کار هم برایشان فراهم شده است هست. حیوانات دریایی این مخزن نیز به خوبی مواظبت و تغذیه می شوند. این عنوان به همان اندازه که عجیب است خنده آمیز هم هست.

کروکدیل های مرده در بخش گوشت های منجمد فروخته می شوند
طعم غذاهای چینی بسیار دورتر از آن چیزیست که همه ما تجربه کرده ایم. یکی از این غذا ها گوشت کروکدیل هست. در فروشگاه های والمارت چین کروکدیل ها در بخش گوشت های منجمد به فروش می رسند. اگر گوشت کروکدیل دوست ندارید این صحنه برایتان بسیار چندش آور خواهد بود. کروکدیل ها معمولا در قفسه ها چیده و با یخ پوشیده می شوند. درست در کنار آن ها ماهی ها قرار دارند.

اگر از بیرون ببینید فروشگاه‌های والمارت چین و آمریکا تفاوتی با هم ندارند. ولی اگر وارد آن شوید، به دلایل عجیب و شاید چندش آوری به شدت تعجب می‌کنید.

برنج در ظرف های بزرگ سربازی فروخته می شود که مشتریان می توانند از آن برداشته و بو کنند
به نظر می رسد که هیچ سیاستی جهت مدیریت مواد غذایی در والمارت چین وجود ندارد. علاوه بر اینکه دست زدن به گوشت آزاد هست، هرکسی می تواند به برنج ها هم دست بزند، بو کرده و گزینش کند. می توانید تصور کنید که چند بار باید این برنج را بشویید تا خیالتان راحت شود.

کوسه هم در این فروشگاه فروخته می شود
علاوه بر کروکدیل می توانید کوسه ها را هم در بخش گوشت های منجمد این فروشگاه ببینید. کوسه ها حیوانات مهربانی نیستند و دیدن آن ها به این شکل اصلا جالب نیست. ولی از نظر چینی ها این یک بازاریابی عالی در والمارت هست. این کوسه ها را هم هرکسی می تواند لمس کرده و کوسه موردنظر خود را گزینش کند.

تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

والمارت چین گوشت الاغ منجمد هم دارد
لیست غذاهای عجیب چین در بخش گوشت های منجمد تمامی ندارد. والمارت چین به مشتریان محترم خود گوشت الاغ می فروشد. ظاهرا میلیون ها الاغ هر سال در کشتارگاه های چین کشته می شوند. در سال ۲۰۱۱ حدود ۲.۴ میلیون الاغ کشته شدند. تعداد کسانی که گوشت الاغ می خورند خیلی زیاد نیست، ولی بخش قابل توجهی از جمعیت چین را تشکیل می دهند.

این فروشگاه یکی از شلوغ ترین فروشگاه های والمارت دنیا است
چین کشور بزرگی است و المارت هنگامی که تصمیم گرفت فروشگاه های خود را در این کشور ۱.۳ میلیارد نفری باز کند آینده خوبی جهت آن تصور می کرد. شلوغ بودن این فروشگاه از نظر سودآوری خبر خوبی هست، ولی با توجه به تعداد کم فروشگاه های والمارت در چین جهت برای خریداران خبر بدی هست. چین شلوغ ترین فروشگاه های والمارت دنیا را دارد و مجبورید به خاص در ساعات اوج و فصول خرید جهت پیدا کردن قفسه و رسیدن به صندوق ها بجنگید.

اگر از بیرون ببینید فروشگاه‌های والمارت چین و آمریکا تفاوتی با هم ندارند. ولی اگر وارد آن شوید، به دلایل عجیب و شاید چندش آوری به شدت تعجب می‌کنید.

می توانید آب پرتقال و روغن را با هم بخرید
والمارت پیشنهاد ها و کالاهای ارزانی در چین ارائه می دهد، یکی از پیشنهادهای عجیب این فروشگاه روغن ذرت و آب پرتقال است که باهم ارائه می شود. چینی ها این پیشنهادهای ترکیبی را دوست دارند و به سرعت قفسه ها را خالی می کنند، ولی از این ایده در والمارت های آمریکا استقبال نشد.

قسمت های بسته بندی شده است خزندگان
در فروشگاه های والمارت چین قسمت های متفاوت هر نوع خزنده را به صورت بسته بندی شده است و در اندازه های متفاوت پیدا می کنید. کسانی که نمی توانند یک کروکدیل کامل بخرند به این قسمت می آیند و یک بسته سر، پا یا دم کروکدیل می خرند. این قسمت یکی از محبوب ترین بخش ها جهت چینی هاست.

تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

آزمایشگاه های سیار فروشگاه های والمارت
آزمایشگاه های سیاری در فروشگاه های والمارت چین وجود دارند که فروشگاه به فروشگاه می روند تا مواد غذایی را از نظر آلاینده ها که یکی از آن ها آفت کش ها هستند مورد بررسی قرار دهند.

اردک های پوست کنده در معرض دید
اردک مزه خوبی نزدیک به مرغ دارد، ولی احتمالا دوست ندارید اردکی را خرید کنید که در فضای باز آویزان شده است هست. والمارت مجبور شد به خاطر فروش اردک های منقضی شده است دو میلیون دلار در سال ۲۰۱۱ پرداخت کند. مجبورید جهت پیدا کردن راه در میان جمعیت بجنگید، خدمت کردن به یک جمعیت یک میلیاردی می تواند ترسناک باشد. خریداران والمارت چینی با جنگیدن جهت پیدا کردن راه در میان جمعیت و قفسه ها آشنا هستند. جنجال ها و شلوغی هنگام پیشنهادات خاص و فصول تعطیل زیاد می شود. باتوجه به نزدیکی بیش ازحد در این مکان فوق شلوغ و اینکه افراد چقدر در چنین شرایطی عرق می کنند می توانید تصور کنید که با چندینه نفر با لباس های خیس از عرق برخورد خواهید کرد.

واژه های کلیدی: کروکدیل | فروشگاه | اخبار گوناگون

تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

تصویرهای باورنکردنی از فروشگاه والمارت در چین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs