پارچه کتانی قاهره مجموعه جنگنده فرانسه

پارچه کتانی: قاهره مجموعه جنگنده فرانسه فرانسوی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ثانیه به ثانیه مجمع مهندسی شده است بود/ می‌دانم حرف‌هایم هزینه دارد! ، نامزد انتخابات تیروکمان

نامزد انتخابات فدراسیون تیروکمان با انتقاد شدید از وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان را مهندسی شده است توصیف کرد. 

ثانیه به ثانیه مجمع مهندسی شده است بود/ می‌دانم حرف‌هایم هزینه دارد! ، نامزد انتخابات تیروکمان

نامزد انتخابات تیروکمان: ثانیه به ثانیه مجمع مهندسی شده است بود/ می دانم حرف هایم هزینه دارد!

عبارات مهم : مهندسی

نامزد انتخابات فدراسیون تیروکمان با انتقاد شدید از وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان را مهندسی شده است توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، یکی نامزدهای انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با کمان بعد از انتخابات این فدراسیون در جمع خبرنگاران حاضر شد و به شدت از نحوه برگزاری انتخابات گلایه کرد. عبدی با تاکید بر این عنوان که انتخابات فدراسیون تیروکمان ثانیه به ثانیه اش مهندسی شده است بود، اظهار کرد: متاسفانه پروژه مهندسی انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان از شش ماه پیش جهت رای آوردن آقای شعبانی بهار کلید خورد. می دانم این حرف ها جهت من هزینه خواهد داشت، ولی ما فرزندان امام و انقلاب هستیم و دلیری را از او یاد گرفته ایم. به هر حال از یک جا باید مقابله با فساد در ورزش شروع شود.

او که پیش از این در انتخابات فدراسیون بدنسازی نیز کاندیدا بود و 2 رای آورد، ادامه داد: به هیچ وجه دوست نداشتم در انتخابات فدراسیون بدنسازی شرکت کنم، ولی شخص وزیر ورزش دو ساعت با من جلسه داشت که به انتخابات ورود کنم و بعد از رسیدن به ریاست، فساد در این ورزش را از بین ببرم. می خواهم بگویم ورزشی که رییس فدراسیون هایش از پیش گزینش می شود وضعیتش همین هست. یک نفر نماینده وزیر هست، یک نفر نزدیک به معاون وزیر است و نفر دیگر مورد حمایت کارمند وزارت است و در کل می خواهم بگویم که ورزشی ها سر کار نیستند و افراد سیاسی با ارتباطات سیاسی که دارند در ورزش فعالیت می کنند.

ثانیه به ثانیه مجمع مهندسی شده است بود/ می‌دانم حرف‌هایم هزینه دارد! ، نامزد انتخابات تیروکمان

این نامزد انتخابات فدراسیون تیروکمان، ادامه داد: ثانیه به ثانیه مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با کمان مهندسی شده است بود. از شش ماه قبل این پروسه را کلید زده بودند و با فعالیت های گسترده شرایط را به سمتی بردند که آقای شعبانی بهار رای بیاورد. او با همکاری آقای شجاعی، سرپرست فدراسیون تیروکمان فعالیت های گسترده ای انجام داد که یکی از آنها مجمع عجیب و غریب اصفهان بود. در آن مجمع اصلا نباید آقای شعبانی بهار شرکت می کرد، بلکه باید آقای داورزنی می آمد، ولی آقای شعبانی بهار آمد و از همان جا خودش را معرفی کرد. از بودجه ورزش همگانی به هیات ها پول دادند و رای می خریدند.

عبدی ادعا کرد: در چند شب گذشته نیز به تمام مدیر کل هایی که می توانستند انجام دهند تماس گرفتند و تاکید کردند که باید به آقای شعبانی بهار رای بدهند. جالب است آقای شعبانی بهار در مجمع گفت به صورت اتفاقی چند ملی پوش را دیده و با آنها صحبت کرده است ولی من خبر دارم که دیروز ملی پوشانی که حق رای داشتند را از اردو خارج و به همین مجموعه آوردند و ناهار دولتی دادند تا به آنها رای بدهند. این انتخابات کاملا مهندسی شده است بود و در نهایت هم آقای شعبانی بهار رای آورد. به نظرم باید بالاخره جلوی فساد در ورزش گرفته شود.

نامزد انتخابات فدراسیون تیروکمان با انتقاد شدید از وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان را مهندسی شده است توصیف کرد. 

او ادامه داد: من نایب رییس فدراسیون تیراندازی با کمان بودم، ولی خلاف قانون من را بر کنار کردند. در حالی که طبق چارت سازمانی و قانون دبیر فدراسیون به علت شغل اجرایی اگر در انتخابات عضویت کند باید از سمتش در فدراسیون استعفا دهد ولی من را بر کنار کردند و کارمند آقای شعبانی بهار را نایب رییس کردند تا به او در انتخابات کمک کند. از هر کسی که هم که علت این بی قانونی را می پرسیدم پاسکاری می کردند. وزیر می گفت شجاعی گفته، شجاعی می گفت وزارتخانه گفته و ما هیچ وقت جواب درست نگرفتیم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان بعد از مجمع تاکید کرد که اظهار مهندسی انتخابات کم لطفی است و وزارت ورزش در هیچ انتخاباتی دخالت نداشته است.

واژه های کلیدی: مهندسی | انتخابات | تیراندازی | نامزد انتخابات | نامزدهای انتخاباتی | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs